"BIOKIMYO" AJ rahbariyati sizdan zudlik bilan "Mulk Sarmoya Brokerlikuyi" AJga (sobiq "vaqt" nd) depozitar shartnoma tuzish va depozitariyning anketa-kartasini yangilash uchun murojaat qilishingizni so'raydi
HURMATLI AKTSIYADOR!
"Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to' g 'risida" gi o 'zbekiston Respublikasi Qonunining 42-moddasi asosida aksiyador qimmatli qog' ozlar Markaziy depozitariysini va (yoki) o 'z aktsiyalariga bo' lgan huquqlarni hisobga olish bo 'yicha xizmatlar ko' rsatuvchi investitsiya vositachisini ularning ma 'lumotlaridagi o' zgarishlar to ' g ' risida zudlik bilan xabardor qilishi shart. Agar aksiyador o 'z ma' lumotlaridagi o 'zgarishlar to' g 'risida axborot bergan bo' lsa, qimmatli qog 'ozlarning Markaziy depozitariysi va (yoki) o' z aksiyalariga bo 'lgan huquqlarni hisobga olish bo' yicha xizmatlar ko 'rsatuvchi investitsiya vositachisi bu borada aksiyadorga yetkazilgan zarar uchun javobgar bo' ladi.
Ko'chmas mulk brokerlik uyi OAJ huquqlarini ro'yxatga olish va aktsiyalaringizni saqlash bo'yicha xizmatlarni taqdim etadi.
O'zbekiston Respublikasi soliq qo'mitasining 33/19-45603 yildagi 08/27/2021-sonli xati asosida TIN va PFLga aniqlik kiritish mumkin emas.
Sizning TIN va PFL oydinlik kiritish uchun, depo inventarizatsiya shartnomalar mavjudligi uchun hisob, joriy pasport ma'lumotlari va aksiyadorlar yoki ularning huquqiy vorislari manzillari, AJ "BIOKIMYO" rahbariyati zudlik OAJ "ko'chmas mulk investitsiya brokerlik uyi" murojaat qilish so'raydi (sobiq nd" VAKT") uchun depozitariy shartnomasini tuzing va anketa-depozit kartalarini yangilang (pasport ma'lumotlari, yashash joyi, TIN va PFL).
"Ko'chmas mulk investitsiya brokerlik uyi" OAJ manzili: 100000, Toshkent, MIRZO-Ulug'bek tumani, Prospekt. Mustafo, 107), +998712673520
Mo'ljal: "Svetlana" do'koni, UMED (diplomatiya un-t)
Qo'shimcha ma'lumot olish uchun Yangiyo'l, Kimegar ko'chasi 1-son, "BIOKIMYO"AJga murojaat qiling. Til: +95 177 30 75 .
Diqqat!
"Biokimyo" AJ 2017-2020 yillar yakunlari bo'yicha ta'minlanmagan dividendlarni to'lashda davom etmoqda.
Talab qilinmagan dividendlar bo'yicha aktsiyadorlar ro'yxati kompaniyaning veb-saytida joylashtirilgan.
Dividendlar to'lashni tashkil qilish uchun, agar ular dividendlar ololmasa, "BIOKIMYO" AJ ma'muriyati sizdan (yoki sizning huquqiy vorislaringizdan) ma'lumot olish uchun ma'muriyatga murojaat qilishingizni so'raydi.

The management of BIOKIMYO JSC asks you to urgently apply to Mulk Sarmoya Brokerlik uyi JSC (former VAKT ND) to conclude a depository agreement and update the depositor questionnaire-card
On the basis of Article 42 of the Law of the Republic of Uzbekistan "On Joint-Stock Companies and Protection of the Shareholder Rights" a shareholder shall timely inform the Central Securities Depository and (or) Investment Intermediary rendering services on registration of the rights to his/her shares about changes of his/her data. In cases when the shareholder does not submit the information on changes of his/her information, the Central Depository and (or) investment intermediary rendering services of recording rights to his/her shares shall not be held liable for losses caused to the shareholder in connection with that.
Mulk Sarmoya Brokerlik uyi JSC provides services of rights registration and custody of your shares.
On the basis of the letter of the Tax Committee of the Republic of Uzbekistan № 33/19-45603 dated 27.08.2021 it is not possible to clarify your TIN and PINFL.
In order to clarify your TIN and PINFL, carry out an inventory of DEPO accounts for contracts, current passport data and addresses of shareholders or their legal successors, the management of JSC "BIOKIMYO" requests you to urgently apply to JSC "Mulk Sarmoya Brokerlik uyi" (former ND "VAKT") to conclude a deposit agreement and update the depositor card form (passport data, place of residence, TIN and PINFL).
Address of "Mulk Sarmoya Brokerlik uyi" JSC: 100000, Tashkent, Mirzo-Ulugbek district, 107, MUSTAKILLIK ave.
Checkpoints: Shop Svetlana, UMED (The University of Diplomacy).
For more information you can address BIOKIMYO JSC, Kimegar Str. 1, Yangiyul city. Tel: +95 177 30 75.
WARNING!
BIOKIMYO JSC continues to pay unclaimed dividends for 2017-2020.
In order to organize the payment of dividends, if you were not able to receive dividends, the administration of JSC "BIOKIMYO" asks you (or your assignees) to contact the administration for information.