2017 YIL MART OYIDA MODDIY YORDAM KO'RSATISH TO'G'RISIDA
- "Azvinosanoat-xolding" AJning 2017 yil 14 martdagi 16-sonli qarorlarini qabul qilish va Jizzax shahrida "Barkmol Avlod-2017" sport musobaqalarining yuqori darajadagi respublika musobaqalarini tashkil etish. 15.0 (o'n besh) million so'm miqdoridagi mablag'ni homiylik tarzida deklaratsiyada ko'rsatilgan "O'zvinosanoat-xolding" AK hisob raqamiga ushbu talablarning barchasini zamonaviy talablar asosida tayyorlash uchun.
- O'zbekiston Ko'zi ojizlar jamiyatining Yangiyo'l tuman bo'linmasining 2017 yil 9 martdagi 16-sonli ma'lumotlarini qabul qilish va ko'zi ojizlarni hurmat qilish, ularning asosiy ehtiyojlarini qondirish va ularga g'amxo'rlik qilish maqsadida 1,0 mln.
- O'zbekiston nogironlar jamiyati Yangiyo'l tuman bo'linmasining 2017 yil 3 martdagi 30-sonli xatini ma'lumot olish uchun qabul qilinsin va moddiy yordam va iste'molchiga moddiy yordam ko'rsatish uchun 1,0 (bir) million so'm miqdorida homiylik ajratilishini tasdiqlasin. kam ta'minlangan nogironlarga mollar.
- 2017 yil 23 mart kuni 589-sonli to'lov topshirig'i bilan 1 (bir) million so'mlik homiylik yordami O'zbekiston Ko'zi ojizlar jamiyati Yangiyo'l tuman bo'limi hisob raqamiga o'tkazildi.
- 2017 yil 23 mart kuni 590-sonli to'lov topshirig'i bilan 1 (bir) million so'mlik homiylik yordami O'zbekiston Nogironlar Jamiyati Yangiyo'l tuman bo'limi hisob raqamiga o'tkazildi.
- 2017 yil 23 mart kuni "O'zvinosanoat-xolding" AJ hisob raqamiga 591-sonli to'lov topshirig'i bilan 15 (o'n besh) million so'm miqdorida "Barkmol Avlod-2017" sport musobaqalarining respublika bosqichini tashkil etishga homiylik qildi. Jizzax.va zamonaviy talablar asosida musobaqa qatnashchilariga xizmat ko'rsatadigan barcha qulayliklarni tayyorlash uchun.

ОБ ОКАЗАНИИ МАТЕРИАЛЬНОЙ ПОМОЩИ В МАРТЕ 2017 ГОДА
- Принять решение Совета директоров АО «Азвиносаноат-Холдинг» от 14 марта 2017 года №16 и провести республиканские соревнования высокого уровня спортивных соревнований «Баркмол авлод-2017» в Джизаке. Утвердить перенос. в размере 15,0 (пятнадцати) миллионов сумов в виде спонсорской помощи на счет АО «Узвиносаноат-Холдинг», указанный в декларации, для подготовки всех этих объектов в соответствии с современными требованиями.
- Принять информацию Янгиюльского районного отделения Общества слепых Узбекистана от 9 марта 2017 года №16 и выделить 1,0 миллиона рупий на благо слепых, удовлетворение их основных потребностей и заботу о них.
- Принять письмо Янгиюльского районного отделения Общества инвалидов Узбекистана от 3 марта 2017 года № 30 для ознакомления и утвердить выделение спонсорской помощи в размере 1,0 (одного) млн. Сумов на оказание материальной и потребительской помощи. товары для малообеспеченных инвалидов.
- 23 марта 2017 года платежным поручением № 589 на номер счета Янгиюльского районного отделения Общества слепых Узбекистана перечислен 1 (один) миллион сумов спонсорской помощи.
- 23 марта 2017 года платежным поручением № 590 на номер счета Янгиюльского районного отделения Общества инвалидов Узбекистана перечислен 1 (один) миллион сумов спонсорской помощи.
- 23 марта 2017 года платежным поручением № 591 на счет АО «Узвиносаноат-Холдинг» на сумму 15 (пятнадцать) миллионов сумов спонсировано проведение республиканского этапа спортивных соревнований «Баркмол авлод-2017» в г. Джизак., А также для подготовки всех помещений, обслуживающих участников конкурса, в соответствии с современными требованиями.