O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI PREZIDENTINING 11.04.2017 YILDAGI PQ-2881-SONLI QARORINI MUHOKAMA QILISH BO'YICHA YIG'ILISH O'TKAZISH TO'G'RISIDA
28.04.2017 "biokimyo" AJda sex va bo'lim boshliqlari ishtirokida O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2017 yil 11 apreldagi "O'zbekiston Respublikasi Prezidentining davlat maslahatchilari, Vazirlar Mahkamasi va uning komplekslari rahbarlari, davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari, shuningdek, barcha darajadagi hokimliklarning O'zbekiston Respublikasi Prezidentining qarorlari va topshiriqlarining samarali va samarali ijro etilishi, shuningdek ijro intizomini mustahkamlash yuzasidan shaxsiy javobgarligi to'g'risida" gi PQ-2881-sonli qarori

ON HOLDING A MEETING TO DISCUSS THE RESOLUTION OF THE PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN NO. PP-2881 DATED 11.04.2017
On 28.04.2017, with the participation of the heads of workshops and departments at JSC "Biokime", a meeting was held at which the Resolution of the President of the Republic of Uzbekistan No. PP-2881 of 11.04.2017 "On the personal responsibility of State Advisers to the President of the Republic of Uzbekistan, heads of the Cabinet of Ministers and its complexes, state and economic management bodies, as well as khokimiyats of all levels for effective and efficient execution of acts and instructions of the President of the Republic of Uzbekistan, as well as for strengthening executive discipline.