O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI PREZIDENTINING 11.04.2017 YILDAGI PQ-2881-SONLI QARORINI MUHOKAMA QILISH BO'YICHA YIG'ILISH O'TKAZISH TO'G'RISIDA
28.04.2017 "biokimyo" AJda sex va bo'lim boshliqlari ishtirokida O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2017 yil 11 apreldagi "O'zbekiston Respublikasi Prezidentining davlat maslahatchilari, Vazirlar Mahkamasi va uning komplekslari rahbarlari, davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari, shuningdek, barcha darajadagi hokimliklarning O'zbekiston Respublikasi Prezidentining qarorlari va topshiriqlarining samarali va samarali ijro etilishi, shuningdek ijro intizomini mustahkamlash yuzasidan shaxsiy javobgarligi to'g'risida" gi PQ-2881-sonli qarori

О ПРОВЕДЕНИИ СОБРАНИЯ ПО ОБСУЖДЕНИЮ ПОСТАНОВЛЕНИЮ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ УЗБЕКИСТАН №ПП-2881 ОТ 11.04.2017
28.04.2017 при участием начальников цехов и отделов на АО "Биокимё" проведено собрание на котором было зачитано Постановление Президента Республики Узбекистан №ПП-2881 от 11.04.2017 года "О персональной ответственности Государственных советников Президента Республики Узбекистан, руководителей Кабинета Министров и его комплексов, органов государственного и хозяйственного управления, а также хокимиятов всех уровней за эффектное и результативное исполнение актов и поручений Президента Республики Узбекистан, а также за укрепление исполнительской дисциплины.